ÇELEBİ GAYRİMENKUL

1979 yılında ticarete başlayan Çelebi ailesi inşaat ve otomotivalanlarındaki faaliyetlerini 1989 yılında kurulan Çelebi Motorlu AraçlarGıda San Ltd Şti bünyesinde şirketleştirmiştir. 1995 yılına kadar çeşitliaraçların alım ve satımı ile iştigal etmiş, 1998-2014  yılları arasında  NISSAN marka araçların Sakarya bayiliğini alarak yoluna devam etmiştir.

Çelebi ailesi olarak ; 2015 yılından itibaren LÜX 2. EL Araç Satış ve Sigorta departmanı ile 4S Plazamızda müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bununla birlikte Kendi tescilli markası olan AUTOKEY CAR SYSTEMSgenel otomotiv aksesuarlarının ithalatını-ihracatını-toptancılığını-perakendeciliği satışı ve otomobil bakım uygulama noktaları ile bölgeselbir marka olmaktan öteye geçmiştir.

Hizmet Sektöründe faaliyet gösteren SALON SAFİRHAN 2010 yılındanitibaren deneyimli personeli,kaliteli hizmet anlayışı ile 850 m2 kapalı nezih , şık salonu ile davet ve organizasyonların çözüm ortağıolmuştur.

ÇELEBİ GAYRİMENKUL A.Ş olarak 20 yıldan bu yana inşaat sektöründegüvenli, kaliteli, huzurlu yaşam alanları inşa etmeyi ilkeleri arasındabenimsemiştir.

PALMİYE 1, PALMİYE 2 , SAFİRHAN EVLER 1.Etap projelerini tamamladıktan sonra son dönemde yatırımın gözdesi konumunda ki Serdivan bölgesinde apart projelerin yapımını hızlandırarak SAFİRHAN APART , SAFİRHAN APART PLUS , SAFİRHAN APART PLUS ++ 2014 Yılında tamamlayarak  sektörde marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 

2009 Yılında Yüksel Gürtürk (veteriner hekim) ve İbrahim Yakıcı (Yakıcı Mobilya) ortaklığında  Turzim sektöründe Faaliyete Geçen Yükselen Gayrimenkul şirketi Kısa sürede Devre Tatil ve Devre Mülk Satışı, Proje Danışmanlığı alanlarında uzmanlaşmışlardır. Yaklaşık 6 Projede danışmanlık ve distiribütörlük yaparak Sektörde bir marka haline gelmiştir. 2012 Yılında Akyazı da vergi rekortmenleri arasında yerini almıştır.


Bu altyapı ile  Yükselen Gayrimenkul’ün turizm sektöründeki devre mülk ve devre tatil satış tecrübesini, Çelebi Gayrimenkul A.Ş çatısı altında, ortaklık yapısını oluşturup, güçlerimizi birleştirdik. Hembölgemize hem de firmamıza katma değer sağlayacağına inandığımız SAPANCA HILLS tatil köyü projesini Hayata geçirdik

ÇELEBİ GAYRİMENKUL A.Ş Olarak başlıca hedefimiz; Faaliyet gösterdiğimizsektörlerde,birlikte çalıştığımız müşterilerin ,iş ortaklarının veçalışanlarımızın memnuniyetini en üst seviyede tutarak, uzun solukluilişkiler oluşturup birlikte büyümektir.


SAPANCA HILLS  tatil ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmıştır.
SAPANCA HILLS yaklaşık 18 dönüm arazi üzerine inşa edilmektedir. 2015 yılı sonlarına doğru hizmet vermeye başlayacak olan projenin 
İçerisinde; EĞLENCE MERKEZİ, SPA & WELLNESS, SPOR & SOSYAL YAŞAM ALANLARI ve birbirinden şık, şekçin özelliklere sahip daire seçenekleri ve Otel -Residence hizmetlerinin bir arada sunulacağı işletme anlayışı ile konforun ev sıcaklığı ile buluştuğu mekanları tatilcilere sunmayı hedeflemiştir.SAPANCA HILLS YATIRIM YERİ

Sapanca, Sakarya iline bağlı bir ilçedir. Kuzeyinde Sapanca Gölü, doğusunda Sakarya merkez ilçesi Adapazarı, güneyinde Samanlı Dağları, Geyve ve Pamukova İlçesi, batısında da Kocaeli merkez ilçesi İzmit yer alır. Sapanca Cengiz Topel Havaalanına 20 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanına 50 dakika ve hızlı tren ile İstanbul’ a sadece 28 dakika mesafededir.

SAPANCA HILLS  Kırkpınar sahile sadece 2 dakika, göle hakim manzarası , muhteşem doğası ve görkemli mimarisi ile Sapancayı buradan izlemeye davet ediyor.

MİSYON: Turizm sektöründe tatil lüksünün hayal değil ulaşılabilir olması adına tatilcilerin ve yatırımcıların beklentilerine uygun hizmetler ve projeler sunmaktır.

VİZYON: Devre tatil sistemini sürekli iyileştirme politikası ile geliştirerek Uluslar arası markalar arasında yer almaktır.